Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Discussions / Дискусии (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=31)
-   -   DDта (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=3056)

CPC 23-01-2016 12:43

Nqkoi setil li se e, che SM/MG kato vdignat agility + 2/3k hp + 500 ene, kogato imat ML krila ubivat DD-to za 7-8 min bez poison? Otdelno che mogat da go tankvam, a aglity elfa da si go bie na penetration bez da go bugva...

Az shte si biq DD-ta, a vie elate da mi kajete kak go bugvam dokato go biq na flame! :emoticon-0150-hands:emoticon-0150-hands:emoticon-0150-hands

Commando 23-01-2016 13:23

Quote:

Originally Posted by EVENT (Post 16329)
Всъщност така излиза.
...



аз лично , ако няма обявен начин на наказание , си преценям според ситуацията.и както виждам, правилата са нахвърляни за да се знае какво , точно и ясно , е забранено , а за наказания , предполагам , си преценят екипа в съответната ситуация.естествено , както винаги става , наказанието не е окончателно и подлежи на разискване и всеки , който е баннат , може да пусне оплакване тук във форума , придружено със снимки и обяснения и допълнително да се реши да има ли изобщо наказание. но според мен това са доста дребнави неща и няма смисъл да се взимат на сериозно. щом някой нарушава правилата - ще бъде наказан ,а това дали е справедливо за колко време и как точно - подлежи на коментари в 100% от случаите.


пс:
Quote:

Originally Posted by cpc (Post 16330)
nqkoi setil li se e, che sm/mg kato vdignat agility + 2/3k hp + 500 ene, kogato imat ml krila ubivat dd-to za 7-8 min bez poison? Otdelno che mogat da go tankvam, a aglity elfa da si go bie na penetration bez da go bugva...

Az shte si biq dd-ta, a vie elate da mi kajete kak go bugvam dokato go biq na flame! :emoticon-0150-hands:emoticon-0150-hands:emoticon-0150-hands

и аз това се опитвам да обясня , че има 150 начина да биеш дд без да бъгваш.аз лично почвам да ги бия с ref сет , става сравнително бързо и без бъгове.

EVENT 23-01-2016 13:29

Quote:

Originally Posted by Commando (Post 16331)
аз лично , ако няма обявен начин на наказание , си преценям според ситуацията.и както виждам, правилата са нахвърляни за да се знае какво , точно и ясно , е забранено , а за наказания , предполагам , си преценят екипа в съответната ситуация.естествено , както винаги става , наказанието не е окончателно и подлежи на разискване и всеки , който е баннат , може да пусне оплакване тук във форума , придружено със снимки и обяснения и допълнително да се реши да има ли изобщо наказание. но според мен това са доста дребнави неща и няма смисъл да се взимат на сериозно. щом някой нарушава правилата - ще бъде наказан ,а това дали е справедливо за колко време и как точно - подлежи на коментари в 100% от случаите.


пс:


и аз това се опитвам да обясня , че има 150 начина да биеш дд без да бъгваш.аз лично почвам да ги бия с ref сет , става сравнително бързо и без бъгове.

Bullshit. Колко по-несериозно може да звучиш. Всеки преценява по-отделно, а? ОПРАВЕТЕ ПРАВИЛАТА for fuck sake. Изяснете ги с ясни наказания, за да бъде всичко точно. Не ми обеснявай че сам ще преценяваш. Защото е просто несериозно.

Commando 23-01-2016 13:31

няма да пиша правила или още по-малко да ги "оправям". който има проблем с това , да заповяда.

EVENT 23-01-2016 13:37

къде да заповяда? на гишето с оплаквания ли? тия правила всеки може си ги тълкува както си иска. просто ви мързи и знаете само да на банвате.

Commando 23-01-2016 13:40

не , просто аз съм си ок с правилата и винаги гледам наказанието да е в полза на виновника , за да няма сърдити. можеш да заповядаш да оправиш правилата , ще ги прегледаме и ако ни харесват ще ги сложим.

EVENT 23-01-2016 13:48

Значи така да разбирам: Теб те мързи да редактираш правилата и ме караш Аз да върша твойта работа, защото ти ги намираш за кристално ясни, точно насочени и правилно фокусирани? И си Head GM. Ама чакай малко бе ти до преди 2 сезона беше просто играч и разбирането за правилата ти е като на играч останало ясно. Колкото по неясни и неточни са толкова по малък шанса да ме хванат като правя нещо.

Commando 23-01-2016 14:07

какво им е не точното , правилата са си ок. не ме мързи , казвам ти просто , като имаш такъв проблем ги оправи ти. мен си ми е ок и така. И какво значение има какъв , кога съм бил. Мен тези правила ми стигат да си върша добре "работата". Като не ти харесва някое наказание наложено от мен , пускай си оплакване тука и ще го дискутираме.

ПС:
Не е моя работа да правя/оправям правила , работата ми е да ги прилагам. Head GM е ГМ , което върши "работата" на ГМ и следи другите ГМта да не правят глупости , нищо повече.Не разбирам твоите нападки и ще те помоля да си малко по-смирен.

EVENT 23-01-2016 14:09

Quote:

Originally Posted by commando (Post 16337)
какво им е не точното , правилата са си ок. не ме мързи , казвам ти просто , като имаш такъв проблем ги оправи ти. мен си ми е ок и така.

да бе разбрахме, че ти е ок така. все пак преди всички си нормал играч ;)

Commando 23-01-2016 14:17

Quote:

Originally Posted by event (Post 16338)
да бе разбрахме, че ти е ок така. все пак преди всички си нормал играч ;)

и какво намекваш? говори директно , защото хората остават с погрешно впечатление.искаш да ми кажеш , че не спазвам правилата ли , какво? това , че съм гм , и че съм играч са 2 различни неща.с нормалния си герой съм склонен да наруша правилата и ако ми пратят моя снимка - ще се банна. както е и за всички други играчи в сървъра.отново нищо не ти разбрах и ще те помоля да бъдеш и малко по-конкретен и точен , не само смирен.


All times are GMT +2. The time now is 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.