Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Pvp duels with reword (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=4547)

MALAVITA 15-01-2019 18:41

Pvp duels with reword
 
Здравейте, от известно време ме преследва следнага идея:

За мен, а предполагам има и други, неделният хоф е най - голямото удоволствие и предизвикателство в играта.
Не ме разбирайте погрешно, останалите евенти като инвазия, скай, бц, дс, уорм също носят доста нерви и усмивки, но лично на мен хофа ми е любимец.
Единственият му недостатък, е че е веднъж седмично. Ествествено може би това е и част от причината да е толкова харесван, ако беше всеки ден най - вероятно да ни е омръзнал вече, а и така е съчетан с дигането на ресетите . Също така не може да очакваме гм-тата да поемат такъв товар.

Тук идва и моето предложение:

Защо не си направим ( Ние играчите ) едно копие на хоф, като пвп предизвикателство, със някаква награда. Наградата може да бъде изградена от някакъв " вход " който всеки желаещ да участва ще трябва да внесе. Прост пример 10 см-та внасят по 50 кр, спечелилият пвп предизвикателсвото си тръгва с 500. Естествено входа и наградата могат да бъдат и други, и в други размери и тн. Между нас можем да изберем организатор, който да събере съответните такси за " вход " ( примерно пратени като гифт от сайта, за да има следи и всичко да е на яве ) и после да връчи събрана награта на класиралият се първи. Би било хубаво ако някой от админите/гм-тата се включи като единствено се наеме в случай, че възникне някаква пумярска ситуация да се намеси. Тоест да има сигурност. Всичко е лесно провериму и доказуемо, особено ако входа се събира и праща чрез гифт опцията от сайта. Още по - добре естевено би било ако някое гм се съгласи той да събира входа и да дава награта, но да не ставаме нагли. Достатъчно би било, просто някое гм да се натовари със задачата, ако възникне някаква циганийка да се намеси, така всички ще сме спокойни и всичко ще е гарантирано, без имами и тн.

Мисля, че би било доста интересно и при по - висок вход доста примамливо -10 човека х 500 кр = 1вият взима 5к. :tongue:( примерно )
Лично за мен гореописаното би трябвало да е по раси, смесено би било неравно все още, а и бягаме малко от идеята 1вс1, защото ще се почнат партита буфове и тн.

Надявам се идеята ми да намери привърженици и скоро да видим реализация. Тук нещата не опират до админ и гм, а до самите нас. Темата се нуждае от дискусия и мисля, че има доста потенциал, с доза въображение може да го направим доста интересно. Може на няколко седмици или 1ж в месеца да се организираме някакъв GRAND ROYAL PVP DUEL WITH REWARD ( :D ), който примерно да е с висок вход, примерно 1к кредити, спечелилият съответно да си тръгне крайно богат. През останалите седмици да се правят други с по - малък вход. Може да се направи такъв с вход итем примерно от бокс + 5, 11 с опции реф дд, реф рате, реф дд Л и тн. Правилата чакат да ги напишем :) (y) :emoticon-0150-hands

MALAVITA 15-01-2019 18:47

второто ми предложение, по описаното по - горе е този четвъртак вечерта или тази събота ( може и през деня тъй като е почивен ден ) при наличието на заинтересовани да направим един sm pvp duel with reward, като предлагам входа да е 200кр. предлагам, за да има тръпка и наградата да е примамлива събраното количество от вход да го взима само спечелилият. тоест да няма награди за 2ро и 3то място.


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.