Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Spam / На Лафче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=11)
-   -   КЗЛ !!! (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=1540)

Chengeto 08-03-2014 23:44

КЗЛ !!!
 
КЪДЕ СТЕ СЕГА БЕ МЪРШИ СИНИ

ГОВЕДА СИНИ ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНООООООО


НЯМА КУПА НЯМА ТИТЛА НЯМА ДАЖЕ И СТАДИОН САМО СИНЯ ТИШИНААААА

HallofFame2 08-03-2014 23:55

Червен ти е само мозъка, кат' цяло по-селски отбори от тея няма... пародия на футбол. Най-интересното от целия мач бяха последните 10 минути.

Chengeto 09-03-2014 01:49

Всичко вътре в мен е червено освен мозъка и костите.Сеслки отбори можеш да викаш на черно море слаБия и разни други пародиални отборчета защото ЦСКА е клуб с много голяма история и име,но едва ли ги знаеш тези неща.Също така от коментара ти разбирам,че не вдяваш много от футбол защото според мен и много други хора мача беше доста интересен и завързан.И накрая по-добрия отбор победи,синята сган садна и замълча както винаги !!

КЗЛ !!! Само ЦСКА София !!!

HallofFame2 09-03-2014 02:37

Т'ва ако го наричаш футбол... ясно ми е колко разбираш, пълна пародия.

JES 09-03-2014 03:01

Именно какъв футбол в БГ момчета ? БФС продава всичко сега няма вече СИК ВИС и тем подовни ся има БФС там е парата !

Amaranth 09-03-2014 12:02

и а с с ма то це се ка

Chengeto 09-03-2014 12:50

Quote:

Originally Posted by halloffame2 (Post 10446)
Т'ва ако го наричаш футбол... ясно ми е колко разбираш, пълна пародия.

За ниво български футбол мача беше добър !!

brokep 09-03-2014 14:30

Quote:

Originally Posted by chengeto (Post 10442)
КЪДЕ СТЕ СЕГА БЕ МЪРШИ СИНИ

ГОВЕДА СИНИ ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНООООООО


НЯМА КУПА НЯМА ТИТЛА НЯМА ДАЖЕ И СТАДИОН САМО СИНЯ ТИШИНААААА

ДА! И ЦСКА е червено във всяко отношение - дори и финансово.

И ако не бяха изкуствено бутан от държавата отбор, сега да играят в Югозападна В група. Ама понеже все е имало някой да спасява отборчето, та дай да си наливаме парички и там, че нали в държавата много има.

Edit: Радвам се, че си съкратил името на темата, защото ако тълкуванието ми, че става въпрос за к** и името на национален герой, като нищо освен темата, и ти щеше да починеш за няколко дни от чешенето на пръсти във форума и спама в чат-бокса.

Chengeto 09-03-2014 18:21

ЦСКА може да има финансови проблеми,но те са до време.ЦСКА не е бутан,а е подкрепян от хора които дават всичко за името ЦСКА в западна В група може да играят леФски или така наречените евроидиоти,а относно КЗЛ...много пъти съм казвал,че не заслужавате да носите името на Апостола защото само го срамите и петните а съкращението КЗЛ=кур за леФски така го произнася всеки един фен на ЦСКА за да не се сметне за обида към апостола от някакви псевдофенчета като вас леФскарите !! ИИИИИ КУРРРР ЗА леФски АЛЕ АЛЕ АЛЕ !!!

brokep 09-03-2014 19:13

Quote:

Originally Posted by chengeto (Post 10456)
КЗЛ=кур за леФски така го произнася всеки един фен на ЦСКА за да не се сметне за обида към апостола от някакви псевдофенчета като вас леФскарите !! ИИИИИ КУРРРР ЗА леФски АЛЕ АЛЕ АЛЕ !!!

Не се занимавам с футбол, друже, имам и по-важни неща от това. А дори и да се вълнувах от футбол, то едва ли щях да следя точно българския. Колкото до ЦСКА - от вече не знам колко години ги бутат напред ту БФС, ту правителството (което доколкото си спомням последно им даде пари, за да не фалират за пореден път), ту Министерството на спорта, че и други знайни и незнайни спонсори.
Както ти казах и по-рано, вместо да пишеш тука, вземи се хвани на работа, изкарай някой лев и си купи акции в любимия ти отбор, така или иначе оня ден Томов обясни, че е емитирал доста акции за публична продан. Допринеси за бъдещето на отбора, че иначе в един момент ще им спрат кранчето, а като фалира и започне с ново име и в Югозападна В група, няма да има и фенове...

Не бъди егоист - мисли в перспектива.


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.