Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Относно новото уж GM "Kunn" (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=4224)

Putence 01-03-2018 22:47

Относно новото уж GM "Kunn"
 
Пиша тази тема относно този момък,младеж,юноша или каквато да му е възраста, защото освен според мен, а и според други играчи в сървара той е малко,много,доста,мега,ултра,хипер флегматичен. Изникнаха му производни като "Kunn Bavni";"Kunn=Punn";"Kunn po-baven ot itemite vuv fun" и т.н.
Проввеждането му на всеки евент състоящ се от move-кане на герой, обяснение на правила, времетраене на избор и провеждане на дуел или add-ване на награда отнема адски много време. Не дай ди Боже да проведе всякакъв евент с представка PK. Било то MASS;By Class;Team 2vs.2; Team 3vs3;Event Hero; и най-ГОЛЯМАТА грешка да провежда HOF.
Понеже съм сигурен, че темата ми ще бъде подкрепена, моля или да му отнемете правата или да има ограничения до Find; Rush Find и т.н.
Не си правете подигравка с играчите с избор на подобни "GM"-та (нарочно е в кавички, дано иронията е ясна и разбрана"

P.S. Благодаря предварително ;>

xaxaxa 01-03-2018 23:36

napulno sum suglasen sus tova mnenie +1 ot men !

shokking 01-03-2018 23:45

Quote:

Originally Posted by Putence (Post 20098)
Пиша тази тема относно този момък,младеж,юноша или каквато да му е възраста, защото освен според мен, а и според други играчи в сървара той е малко,много,доста,мега,ултра,хипер флегматичен. Изникнаха му производни като "Kunn Bavni";"Kunn=Punn";"Kunn po-baven ot itemite vuv fun" и т.н.
Проввеждането му на всеки евент състоящ се от move-кане на герой, обяснение на правила, времетраене на избор и провеждане на дуел или add-ване на награда отнема адски много време. Не дай ди Боже да проведе всякакъв евент с представка PK. Било то MASS;By Class;Team 2vs.2; Team 3vs3;Event Hero; и най-ГОЛЯМАТА грешка да провежда HOF.
Понеже съм сигурен, че темата ми ще бъде подкрепена, моля или да му отнемете правата или да има ограничения до Find; Rush Find и т.н.
Не си правете подигравка с играчите с избор на подобни "GM"-та (нарочно е в кавички, дано иронията е ясна и разбрана"

P.S. Благодаря предварително ;>

Съгласен ! (y)

_EKvaToRa_ 01-03-2018 23:47

1-во Подкрепям путенце, но не само за кун а за много други ГМ-та. 2-ро ХОФ евент като се провежда трябва да има АДМИН онлайн който да проверява за други мушенги, защото последния хоф го печели играч който го бия преди хоффа 5 пъти и след хоф евент се проверява и TheTropper win, след 5 минути 2pac Win какви евенти са това? 3-тото интересно нещо неможе да правите ГМ-та който се обиждат от най-малките неща където дори и момичетата немогат да се убидят! Да раздават банове на поразия ? АДМИНИ сами си правите играчите да напускат сървъра , след като правите това защо отваряте сървър като не ви е за гъза?

GrobarJug 01-03-2018 23:48

Съгласен съм и аз, когато въпросното "ГМ" продължително показва несериозно, граничещо с неадекватно, поведение при провеждането на елементарни за едно ГМ задължения, би трябвало да се предприемат някакви мерки. По мое мнение небрежност при събирането на адекватен състав, които представляват сървъра ЩЕ навреди много повече от това да има по малко ГМ-та ..

П.С.
ГМ - Game Master - помислете кой отговаря на описанието.

_EKvaToRa_ 01-03-2018 23:52

правят дадени гм-та а никой не ги следи дали си вършат както трябва работата това е всичко :)

_EKvaToRa_ 02-03-2018 00:26

не трябва ли гм-тата да нямат герой само да влизат за евенти?

Gr3shn1k 02-03-2018 00:28

аз също не съм довоел от гм-то.освен това е супер бавен ,неучтив и некомпетентен.един съвет от мен , когато правите админи нека поне да имат някакво сиво вещество и да обръщат по-голямо внимание на потребители.

HallofFame2 02-03-2018 04:53

не че ми пука за гм-то, ама да направиш 4 факе ацц-та, за да коментираш е несериозно :ddddddd

Putence 02-03-2018 11:39

Quote:

Originally Posted by halloffame2 (Post 20107)
не че ми пука за гм-то, ама да направиш 4 факе ацц-та, за да коментираш е несериозно :ddddddd


само където предполагам и се надявам се сещаш, че това може да се провери дали е така или не. и като не се окажеш прав ще ти е тъпо, че пак въобще правиш някакви жалки опити да комуникираш с мен. се се !?


All times are GMT +2. The time now is 22:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.