Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Тривиа (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=3187)

Shouldu 06-03-2016 13:57

Тривиа
 
Довечера след 22.00ч, ще правя тривиа в сървара с лично мои айтеми. Пиша на пост въпрос, и който отговори първи печели съответния айтем. Снимките ще кача тук във форума в тази тема, за да не си мислите, че лъжа.

Ще играете за 3 сета. Всеки въпрос, ще е за 1 айтем от сета.

Трите сета са: Brass Luck Ref DD 11/16, Sphinx Luck Rate DD 11/16, Legendary Luck Rate Ref 11/16

Въпросите ще са по моя преценка с каква трудност. Отделно ще играете и за крила Luck ML 11/4.

Всеки е добре дошъл в моята импровизирана тривия. Дано останете доволни.


Мога и още некви евенти направя за по 20 фарм от всяко. Само дайте некви идеи, ако искате.

Shouldu 06-03-2016 14:20

Ще играете и за bless/soul/life на въпрос по 20. Давайте тука идеи за други евенти, не само тривиа..да разнообразя малко

Shouldu 06-03-2016 14:28

а ако има начин да пиша на целия сървар като админ още по-добре.

Fresh 06-03-2016 14:55

ако имам време може аз да пиша въпроса а те на тебе да ти отговарят само не съм сигурен че ще имам време

Eowyn 06-03-2016 17:01

Quote:

Originally Posted by fresh (Post 16957)
ако имам време може аз да пиша въпроса а те на тебе да ти отговарят само не съм сигурен че ще имам време

остави човека да си свърши работата...

Fresh 06-03-2016 17:42

аз просто му предлагам той ако иска да ме викне

Shouldu 06-03-2016 23:38

само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.

3334 07-03-2016 08:39

az spechelix mnogo po dobar beshe ot eventite koito prat adminite s nagrada 200 cr tvoq beshe po qk item l ref dd +11 zex brass da go dyhat gmatata i adminite boklyci

Said 07-03-2016 09:53

Quote:

Originally Posted by shouldu (Post 16964)
само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.



аз ти баннах поста,бъди късметлия,че е само толкова...има си правила ще се научите да ги спазвате ! всеки който бъде фанат да спами или да псува на пост ще отнесе наказанието си !

Amaranth 07-03-2016 12:25

Quote:

Originally Posted by shouldu (Post 16964)
само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.

влез в игра, за малко ако обичаш.


All times are GMT +2. The time now is 09:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.