Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Discussions / Дискусии (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=31)
-   -   DDта (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=3056)

DaSiGMsGeroi 22-01-2016 21:02

DDта
 
на всеки е ясно ,че на 16 реса дд не може да се бие освен с бъг що просто не им махнете стафовете или щото си имат права няма да го направите а искате снимки вие ебавате ли се с правилата си ?

Commando 22-01-2016 21:15

аз камери там нямам , пратете ми снимки как бъгват и ще ги наказваме. ако става въпрос аз мога и на 10 реса да ги бия , това , че не знаете как е друг въпрос.ще помоля да престанете с глупавите обвинения и да си гледате играта.направете 16 реса и ходете да ги пробвате да видим дали няма да можете да ги биете. не са толкова силни , колкото бяха преди.

Eowyn 23-01-2016 00:14

бан за бъг на ддта ? вие пишете нови правила бе "гмта"...........

Commando 23-01-2016 08:50

Чети си по-добре старите , приятел.

6. Забранено е БЪГВАНЕТО на животните с Ice Age, Poison и Decay (например златните) наказанията са бан на героя за 3 дена. Ако пак бъде хванат бан на акаунта за 1 седмица на 3-тия път Завинаги.

Разбираш ли български или да превеждам?Правилото не важи само и единствено за WORM

Eowyn 23-01-2016 11:47

Никъде не пише че това нещо не важи за worm-а следователно и всеки който го бие трябва да бъде баннат... Мама му да еба когато не ви излиза сметката почвате да си правите квото искате 6 години играя тук и това за пръв път го чувам

Commando 23-01-2016 11:51

уорма го има след написването на правилата , просто никой не е бил толкова дребнав като теб за да направи проблем на този незначителен гаф. все пак уорм се бие само и единствено с поизън. ако продължаваш да се заяждаш и да отправяш глупавите си обвинения още веднъж няма да можеш да пишеш във форума за известно време.

Eowyn 23-01-2016 11:53

По твоята логика ако ударя моб в арена с ice age пак трябва да ме баннеш...

Commando 23-01-2016 12:29

ако е умишлено с цел бъг - да.

Eowyn 23-01-2016 12:33

умишлено ще го правя в давиас на упрмовете съм... и уорм не се бие само с пойсон

EVENT 23-01-2016 12:36

Quote:

Originally Posted by Eowyn (Post 16326)
По твоята логика ако ударя моб в арена с ice age пак трябва да ме баннеш...

Всъщност така излиза. Пледирам за изписването на правилата наново. Оформяне, донагласяне, изпипване, допълване и детайлизиране.

7. Забранено е да бягате от Guild War ако някои ви избяга от wara се оплачете и този дето ви е избягал ще получи бан! - Ще получи бан? Но каквъ бан, за колко време??

9. Забранено е да се представяте за Админ, като приятел на такъв или Гейм Мастър. Наказанието е бан на герой/акаунт. - Бан на герой/акаунт?? По какъв критерий се разбира дали ще е герой или акаунт?


10. Забранени са заплахите с бан. - Ако има такива какво се случва? Какво е наказанието?

1. Забранено е да се затваря Blood Castle 6 преди 3-тата минута. Наказанието е бан на акаунта ви за 3 дена. - Директен бан за 3 дни? А не като при Ice -Бан на герой 3 дни --> После акаутна за 1 седмица --> Завинаги

14. Забранено е да псувате на POST и в давиас града. - Наказанието и тук ли е спрямо някви скрити критерий?

15. Забранено е спаменето на POST. Ползвате личен чат за да си пишете с някой а не ПОСТ. Повече от 5 съобщения за 1 мин. са забранени. - Пак няма наказание ясно и точно.

Нека има ясни правила, за да не се водят излишни спорове.


All times are GMT +2. The time now is 09:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.