Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=4)
-   -   HoF (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=3992)

CMGOfficial 18-09-2017 16:28

Quote:

Originally Posted by hmsu (Post 19354)
leonardo не е паднал , админа реши да спре дуела при резултат 7/3 , бана беше премахнат около час след нашата грешка , за която се извиняваме, а относно новите ти провинения вини себе си.

кво? :2058::2058: стояне , и ти си един много лъжлив приятелю. или не си запознат или се опитваш да ме заблудиш :2058: :2058:
по какъв повод админа решава да спре дуела? ми ако падах аз 7-3 можех ли да повикам админ да реши да спре дуела?

HMSU 18-09-2017 16:31

Quote:

Originally Posted by cmgofficial (Post 19355)
кво? :2058::2058: стояне , и ти си един много лъжлив приятелю. или не си запознат или се опитваш да ме заблудиш :2058: :2058:
по какъв повод админа решава да спре дуела? ми ако падах аз 7-3 можех ли да повикам админ да реши да спре дуела?

имаше съмнения за хак, не се казвам стоян и както казах бана беше премахнат до час след като беше поставен.
не си падал 7-3 , не си повикал админ , не е имало съмнения в правотата на леонардо, така че можем само да гадаем.

CMGOfficial 18-09-2017 16:32

Quote:

Originally Posted by HMSU (Post 19356)
имаше съмнения за хак, не се казвам стоян и както казах бана беше премахнат до час след като беше поставен.

Точно 4 дни чаках да ми махнете бана :2022: , който е подновен. Прикрепен с стара снимка , която тема е изтрита преди 3 дни. Следователно е невалиден бана щото и аз мога да поправя с PhotoShop и да покажа черно на бяло ,че Цецо ми предвещава сървара. Анадъмо? :2058:

HMSU 18-09-2017 16:34

Quote:

Originally Posted by cmgofficial (Post 19357)
точно 4 дни чаках да ми махнете бана :2022: , който е подновен. прикрепен с стара снимка , която тема е изтрита преди 3 дни. следователно е невалиден бана щото и аз мога да поправя с photoshop и да покажа черно на бяло ,че цецо ми предвещава сървара. анадъмо? :2058:

бана ти след това не беше по тази снимка, а по друга тема , където наричаш сървъра "пародия" и тем подобни .
съветвам те да се успокоиш и при евентуални извинителни стъпки от твоя страна ще съдействам бана да ти бъде премахнат.

CMGOfficial 18-09-2017 16:34

Quote:

Originally Posted by HMSU (Post 19358)
бана ти след това не беше по тази снимка а по друга тема , където наричаш сървъра "пародия" и тем подобни .

Да и къде е тая снимка? Няма кво да качите и ми подновихте бана.Доста умно признавам.:emoticon-0150-hands

Edit : http://prikachi.com/images.php?images/139/9185139y.jpg

'abe ei murlqch'
'pich ti si kreten'
За тези думи ще бъде ли наказан въпросния играч?

HMSU 18-09-2017 16:44

Снимка няма, защото и темата я няма.
Относно думите, които си изброил
11. Забранено е да ПСУВАТЕ на POST и в Davias града или до града.
Сам прецени!

Amelia 18-09-2017 16:50

само не разбрах от какъв зор ми показваш ацц във фъна от миналия сезон и какво общо има с темата?

Strahotniq 18-09-2017 17:07

Quote:

Originally Posted by hmsu (Post 19354)
leonardo не е паднал , админа реши да спре дуела при резултат 7/3 , бана беше премахнат около час след нашата грешка , за която се извиняваме, а относно новите ти провинения вини себе си.
относно радо(collapse) от него оплакване не съм чул, чувам го от теб.

хахахах интересно защо админа спира дуела :d :d
пак побутвате приятелите сиииии хахах

CMGOfficial 18-09-2017 17:11

Quote:

Originally Posted by hmsu (Post 19360)
снимка няма, защото и темата я няма.
относно думите, които си изброил
11. забранено е да псувате на post и в davias града или до града.
сам прецени!

като гледам не е баннат. аз не мога да го банна :2051:

снимка няма, ами как има снимка дето псувам а темата я няма?
И защо Lord ми слага бан, а Kroll не? След като псувам Kroll. :D :D

HMSU 18-09-2017 17:39

Quote:

Originally Posted by CMGOfficial (Post 19363)
като гледам не е баннат. аз не мога да го банна :2051:

снимка няма, ами как има снимка дето псувам а темата я няма?
И защо Lord ми слага бан, а Kroll не? След като псувам Kroll. :D :D

1."като гледам не е баннат. аз не мога да го банна" - Грешката за твоя банн е наша, за която се извиних. Него няма за какво да го банна,а твоя бан относно случая беше премахнат веднага.
2."снимка няма, ами как има снимка дето псувам а темата я няма?" - никога не съм ползвал думата "псувам" относно 2-рия ти бан, ти знаеш, какво си написал, а аз съм го прочел.
3."И защо Lord ми слага бан, а Kroll не? След като псувам Kroll. :D :D" - глупав въпрос.

П.П. Ако толкова държиш на снимките, може да ги видиш в сайта, когато кликнеш на героите си.


All times are GMT +2. The time now is 21:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.