Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ресове! (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=6)

Amaranth 01-06-2013 21:30

Ресове!
 
Защо не дигнете малко ресовете да се завърне отново сървъра който беше в началото!

Например: Да се дигнат до 40-5-50.. По-интересно ще е според мен..

Благодаря предварително! :2024:

slavista 02-06-2013 13:51

Подкрепям! Трябва да се увеличат и малко точките на БК

Varane 02-06-2013 15:09

Това ще означава, че официално сървъра се замразява ... Ако беше max рест 50 аз сега нямаше да почна да играя сървъра от 0 ... Преди седмица влязох в сайта видях, че максимума е 30 и за това реших да почна.

Amaranth 02-06-2013 19:33

Quote:

Originally Posted by varane (Post 12)
Това ще означава, че официално сървъра се замразява ... Ако беше max рест 50 аз сега нямаше да почна да играя сървъра от 0 ... Преди седмица влязох в сайта видях, че максимума е 30 и за това реших да почна.

Като не ти харесва не те карам на сила да играеш! :2027:

asdf 02-06-2013 19:53

Quote:

Originally Posted by amaranth (Post 19)
Като не ти харесва не те карам на сила да играеш! :2027:

По твойта логика ,и на тебе като не ти харесва не играй ... :2048:

Amaranth 02-06-2013 20:44

Аз ако не ми се играеше нямаше да направя тази тема а и ако не ми се играеше щях да съм спрял не цъкам на сила. Първо погледни своята логика след това пиши.. :2038:

asdf 02-06-2013 20:50

няма какво да гледам , ти си въобразяваш ,че сървара щел да стане кат в началото..
пак и с това че се правиш на остроумен никав шанс :Д
Не се напичай чак толкова ,това е просто игра !!!

Varane 03-06-2013 15:48

Тебе някой да те кара на сила да играеш ? Ти правиш предожелние според тебе как ще е по-добре и аз давам мнение според мене как ще е добре, кое не ти е ясно ? Гониш ли ме ?
Ако не ми се играеше нямаше да пускам това мнение.

OldLegend 11-06-2013 21:01

ХАХАХАХА с това ръководство нещата все по-зле ще стават ;) Добре че бяха няколко определени човека, да им направят правилата и нагласят баланса, иначе само бк-та щяхте да виждате. След 2-3 месеца като се нагушат от рейджа(ако въобще все още има будали, дето мислят да играят) очаквайте рестарт ^^ Алчността и тъпотията на някои хора докараха сървъра до тук. Доста от старите легенди напуснахме заради безхаберието на "управляващите" и шуробаджанащината, която напълно е завладяла сървъра. Не случайно и сНГ се оттегли от поста си. Лек за тъпотията няма, а тези, които сте останали все още и слагате хляба на масата на този бездарник, сте по-глупави и от него ;)

ТуЗа(svR) не ми трий коментара, колкото и да ти се иска. Същото се отнася за стефан и за жалките подобия на гм-та(гъзолизци като Нандо), които са готови даже да подухат на Цецо за да им е оцветен ника в синьо+сетче на 11.

Zack 12-06-2013 13:29

и коя толкова голяма легенда си ти ? щом не си в играта значи не си никаква легенда


All times are GMT +2. The time now is 11:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.