Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Kroll (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=4143)

FreekZ 15-01-2018 00:16

Kroll
 
Кролл Тормизи играчите ходи на Worm със 2 рия си герои "d0lzen" рефлектор пречи на играта само. Маха гм та които си дават евентите на гилда после пак ги връща това за мен е пълна пародия разваля сървера. Доста мой приятели си продават героите заради въпростния Кролл. Нека да не забравяме, че беше премахнат от харда дано и тук да го махнат не мисля че помага с нещо на сървера играя и в харда и от както го няма е доста по приатно и спокойно.

evobate 15-01-2018 00:19

Kroll е най-голямата пародия в сървъра,по-жалък и несправедлив от него няма. СПРИ ДА БУТАШ ИГРАЧИТЕ СИ НА ХОФА КРОЛЕ.
Да не ти напомням как Castielle спечели хоф.

FreekZ 15-01-2018 00:22

дано цецо да вземе правилно решение неговите набези нямат граница не знаех че бута хората на хоф няма да се изненадам от нищо вече

advance 15-01-2018 00:23

+1

rockstar 15-01-2018 00:28

3 прости изречения:
1.време му е да си ходи.
2.от 10 дена не е направил нищо в сервера.
3.държи се арогантно/надменно с гм-та и прочие .

ппц:не се учудих че в харда са му махнали правата

HallofFame2 15-01-2018 00:32

Quote:

Originally Posted by evobate (Post 19841)
kroll е най-голямата пародия в сървъра,по-жалък и несправедлив от него няма. спри да буташ играчите си на хофа кроле.
да не ти напомням как castielle спечели хоф.

чак пък да бута - не, само ме килва на хоф с гм героя. ������

Kroll 15-01-2018 00:56

1. само искам да знам , кой са мойте хора в сървъра.
2. с кое гм съм се държал арогантно бих искал да знам.
3. щом така мислите , че нищо не правя благодаря ви.

FreekZ 15-01-2018 01:09

така мислим ние сме играчите явно щом пишем тук има проблем а ти кажи защо не си админ в харда изхониха ли те? никой не те харесва

Castielle 15-01-2018 02:51

Хайде сега и аз да се намеся в тая простащина. Господин Георги Николов,на Вас не ви ли писна да ревете бе? Гледам Ви,сериозен,едър мъж на възраст... Смятам,че е редно да се държиш малко по-нормално,а не като келеш.
Да,взех хоф. Да,горд съм от това. Айде сега който успее да ми обясни как съм мамил на хоф-а който взех,при положение,че маменето на хоф стриктно се наблюдава,а и съм последния човек,който ще мами на какъвто и да е било евент,понеже ИЗОБЩО не си слагам в приоритетите игра,с която си трепя времето.

Стига се излагахте хора, от самото начало на сървъра сте едни и същи мрънкала,и това за жалост все така ще си остане,нетърпими сте вече,и честно казано аз ако бях някой Админ директно щях да ви пратя за водичка. Първо бъдете наясно кой какво прави за сървъра,че тогава ревете,пикльовци изнежени. Благодаря за вниманието,от сега да кажа,че повече в тази тема няма да пиша,понеже нито сте ми на нивото,нито на акъла,че да си губя времето със селяци. Подкрепям Kroll във всяко едно отношение,и така ще си остане,понеже се е доказал като напълно компетентен Админ в сървъра,пък вие си лайте.

FreekZ 15-01-2018 03:14

като е толкова компетентен и готин защо го изхвърлиха от харда ?


All times are GMT +2. The time now is 21:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.