Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Да ви обясня какво представлява БТЗ ! (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=661)

Murcelago 07-11-2013 23:14

Да ви обясня какво представлява БТЗ !
 
Седя си в Нориа и идва БК с ник "fackme" и пише "S>>BK wings+Luck +Mana Loss" аз се зайнтересовах и му предложих сета ми, кундуна и щита. Той натисна ОК и всички доволни. Десет минути по късно Daya ми пише, че крилата били дупени в "99999999999,99% защитения" БАТТЪЛ ЗОН. Две минути преди това ги бях продал на CSKA1948 за неговия сет, стафа, щита, 12 рени и 1200 кредита.
След като Daya дойде аз бях принуден да върна итемите на ЦСКА1948 и да остана с НАПРАЗНИТЕ ОБЕЩАНИЯ на Daya, че щяла да ми върне итемите..
Обаче видиш ли РПО и ТЛО изобщо не се интересуват, че съм ограбен.
А можете ли да кажете кой е виновен? Аз или РПО, че в сървара има дупери "99999999999999999999,99%" защитен.
Как един свестен член на точ вашия екип не намерихте бе, КАК ?
И тоя nikolaS си прави тривиа и пита кой му е любимия отбор, цвят, кисело мляко, шампоан, паста за зъби, вибратор.. Айде моля ви се какви са тези работи ?


П.с. сигорен съм че и други играчи ще напишат оплаквания от ВАС, екипа!
By: Experance

Murcelago 07-11-2013 23:17

И тоя брокер ще ми говори за регистраций в оптинет? Абе момче като не си запознат не коментирай бе!

rachkov1 07-11-2013 23:27

ЦСКА си пуска оплакване , обръща му се внимание и точка по въпроса...а това че ти също си бил излъган няма кой да го види...стоя и се чудя какъв ще да е проблема ако ти обърнат поне малко внимание , една снимка да ти поискат..а то...проблема решен отчасти и край...приключена..
Липсва нужното уважение към играчите , което води със себе си всички останали гадости , на които сме подложени..или поне някои от нас!

Murcelago 07-11-2013 23:31

Quote:

Originally Posted by rachkov1 (Post 3289)
ЦСКА си пуска оплакване , обръща му се внимание и точка по въпроса...а това че ти също си бил излъган няма кой да го види...стоя и се чудя какъв ще да е проблема ако ти обърнат поне малко внимание , една снимка да ти поискат..а то...проблема решен отчасти и край...приключена..
Липсва нужното уважение към играчите , което води със себе си всички останали гадости , на които сме подложени..или поне някои от нас!

Така е, целия сървар се опитва да ми помогне ама тия от екипа на 999999999% защитения сървар си питат .....

http://store.picbg.net/thumb/6A/B7/ad67ea6017076ab7.jpg

Ето ги дори и крилата ако кажат, че си измислям или нещо такова! Daya и Savior са били там и пак нищи.. Бе направо..
И не ме е толкова яд за итемите, колкото за това, че няма и 2 часа преди това станах макс рес 350 левел... Дори и един дуел не можах да направя! Ама то за главния ни админ винаги важното е било паричките.

rachkov1 07-11-2013 23:36

Остави ти защитата и останалите несъществени в случая неща...важните неща са две , а именно да ти се върнат итемите и въпросното BK fackme да получи бонус тип БАН възможно най бързо , защото може да е излъгал още 20 човека..

Murcelago 07-11-2013 23:41

Quote:

Originally Posted by rachkov1 (Post 3292)
Остави ти защитата и останалите несъществени в случая неща...важните неща са две , а именно да ти се върнат итемите и въпросното BK fackme да получи бонус тип БАН възможно най бързо , защото може да е излъгал още 20 човека..

fackme е баннат от системата, а мойте итеми няма да се върнат 100% :)

rachkov1 07-11-2013 23:49

Е не може на един да се върне всичко , на друг дори внимание да не се обърне...това е вече смешно...надявам се да имаш и снимка/снимки на нещата , които си дал , за да може буквално да им натриеш носовете и да не им оставиш друг избор освен да ти възстановят предметите!
Аз лично заставам твърдо зад теб , защото утре може и на мен да се случи..
Играта си е игра...но всички влагаме в нея..време , пари дори...заслужаваме си поне едната поддръжка и внимание към нас и нашите проблеми , свързани с играта...

Murcelago 08-11-2013 00:16

Quote:

Originally Posted by rachkov1 (Post 3294)
Е не може на един да се върне всичко , на друг дори внимание да не се обърне...това е вече смешно...надявам се да имаш и снимка/снимки на нещата , които си дал , за да може буквално да им натриеш носовете и да не им оставиш друг избор освен да ти възстановят предметите!
Аз лично заставам твърдо зад теб , защото утре може и на мен да се случи..
Играта си е игра...но всички влагаме в нея..време , пари дори...заслужаваме си поне едната поддръжка и внимание към нас и нашите проблеми , свързани с играта...


Нямам снимки на итемите, но всички в играта знаят, че не съм бил гол :)

brokep 08-11-2013 11:15

Quote:

Originally Posted by Murcelago (Post 3287)
И тоя брокер ще ми говори за регистраций в оптинет? Абе момче като не си запознат не коментирай бе!

Мойто момче, първи "регистрациИ" се пише без "й", защото е в множествено число. Казвам ти го, защото може да не сте стигнали до този урок по Български език все още. Колкото до всичко останало - оплакваш се за някакъв проблем.
Когато се оплаква човек, принципно дава освен обясненията, и доказателствен материал (какъвто аз не видях никъде, освен една снимка на крила с МЛ, каквито може да вземеш от някой друг играч просто за парлама).
Следващия път ще вземеш да кажеш, че пак Daya или някой друг от екипа ти е казал да си дадеш итемите - като някой ти е казал такова нещо - направи снимки, с които да го докажеш. Ще кажеш, че съм те видял някъде и съм ти казал да ми дадеш целия си сет, защото е дупен?!
Освен това - ако не знаеш, има едно неписано правило във всеки сървър - не си давайте акаунтите и паролите на никой от екипа, на който му трябват ще си ги намери сам. Същото важи и за итемите - който трябва да проверява итемите на някой, има как да го направи и то без да кара някой да дава нещо на друг човек, което е взел от трети.
С казаното дотук по никакъв начин не доказваш, че си взел дупени итеми, които са изчезнали, Daya ти е казал да върнеш нещата на този, от който си ги взел и така нататък.
Когато имаш някакви претенции - прави снимки и ги качвай, за да ти се обърне внимание.

С това смятам темата за приключена.


All times are GMT +2. The time now is 18:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.