Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Konkurs za GM (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=806)

Stephane 02-12-2013 20:59

Konkurs za GM
 
Zdraveite,

Tursim 2 GM : i dvamata shte sa za eventi s event geroi, a sushto i za drugi eventi.

Iziskvaniqta :

1. Avtobiografiq
2. Ese na tema " Zashto tryabva da buda izbran za gm ? " i idei za eventi
3. Zaduljitelen angliiski
4. Drug ezik osven angliiski e predimstvo
5. Mnogo svobodno vreme
6. Disciplina
7. Vseki izbran za GM otgovarq pred men.

Konkursa e publichen, kandidaturite se podavat v temata. Moje da bude poiskano mnenieto na igrachite, ako izborut e truden.

Uspex ! :)

slavista 02-12-2013 21:06

ГМТО трябва да бъде от guild ,който го няма в топ 5 ! Защото произвола е голям!

HallofFame2 02-12-2013 21:10

Нека се намери и 1 гм, което да води хофoве, защото изглежда сегашните не умеят...

limitless 02-12-2013 21:16

Konkurs za GM
 
1. Дидо 20г гр.Варна
2. Трябва да бъда гм защото няма да бъда подкупен , ще помагам на новите с отговори на техни въпроси , ще правя евенти много като например тривиа,травиа,файнд,пк и много други
3. Разбирам английски перфектно
4. Друг език не
5. Имам много свободно време
6. Дисциплината ми е на ниво
7. Добре

Stephane 02-12-2013 21:48

Molq bez izlishen spam.

ExperT 02-12-2013 21:57

tuka da pi6a nali ?

Oblivion 02-12-2013 22:01

1. Qvor , 20g Sofiq
2. Servera ima nujda ot lice koeto da vurshi rabotata si bez korupciq , pristrastiq i kakuvto i da e bilo vid pomosht koito bi doprinesal za nebalansirana igra. Idei za eventi... EVENT: HideNSeek , HoF , Trivia , Vsichki s event geroite , Race Event
3. Angliiski
4. Sredna stepen ruski
5. za svobodnoto vreme.. Vsqka sutrin , vsqka vecher i 2 ot 7te dni v sedmicata shte ima moe prisustvie , ako me izberete shte se sreduto4a v AFK proverkite nai-veche.
6. Disciplina: NA MAX !

camerton 02-12-2013 22:02

1. Име : Ивелин
Години : 21
Град : Стара Загора
Заетост : В момента учащ във Висше учебно заведение !
2. Има ли смисъл да обещавам щяло и не щяло ! Нещата първо трябва да бъдат извършени след което на базата на всичко направено имаме право да съдим ! Искам да бъда ГМ за да опитам да променя нещата !
3.Английски език + Ветеринарен Английски език !
4.Немски-доста слабо ниво ! В момента провеждам курсове.
5.Разполагам с време.
6.Първите 7 години не ми липсват ! Имам си дисциплина , но не толерирам заповеди !
7. Добре.

Ifued 02-12-2013 23:10

Maklo GeMe Trqbva Da Sam As !
 
1. Avtobiografiq - Hasan Djingizov ( po prqkor kabela ) ot maksuda
2. Ese na tema " Zashto tryabva da buda izbran za gm ? " - Trqbva da buda izbran za GeMe , zashtoto biah maklo dopar as na MO .
3. Zaduljitelen angliiski - Ai ton'd knov vat is dis inglish .
4. Drug ezik osven angliiski e predimstvo - Siganski , romski , turski ba batkooo.
5. Mnogo svobodno vreme - 24/7 online pred pc-to nolifer sam maklo as.
6. Disciplina - Grrr AS IMAM DIZDSIBLINA !
7. Vseki izbran za GM otgovarq pred men. OK.NP.GL.HF.BB

ExperT 03-12-2013 00:00

1. Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица , език: Български
2. Трябва да бъда избран за гм защото, съм забелязал, че повечето гм немогат да водят един нормален евент ( играчите постоянно си лигавят и на гмтата не им пука и само баннват) , но и това с банването не дава никакъв резултат и играчите продължават да се лигавят .. Аз когато съм бил гм при мене е нямало такива работи когато съм водил евенти ( с една дума имаше дисциплина ) . Знам си командите. Играя му от 6 години главно в нормала  Никой не може да ме подкупи със пари итеми в муто и така нататък , защото каквото го искам си го имам и не ми е нужно повече . Мога да отговарям на въпроси на играчите и мога да водя всякакъв вид евент ( find , Hof , Trivia, Race и други видове PK )
Ето и един евент , който измислих- Евента е следния , състои се от четири кръга
Първи кръг е: Колкото се може повече играчи да има от всяка раса . Този кръг ще е по раси. И така смтата са първи и се събират и гм-то хвърля devil key +4 или +5 и когато ключовете са изхвърлени и събрани от играчите първите четири смта събрали най-много ключове печелят. Същото е и с бктата, елфите и мгтата. ( Така имаме по 4 играча от всяка раса )
Втори кръг е: Гмто казва 2 града , в който да търсят финалистите от първи кръг ( примерно гмто казва търсете ме в Davias i Noria извън града , а той да се крие примерно в Davias outside. И така първите 3ма от всяка раса, които го намерят печелят. ( Така имаме по 3ма играчи от всяка раса)
Трети кръг е: Гмто казва на финалистите от втори кръг да намерят предмет не exl и им казва да го търсят извън града примерно в Tarkan . И така пъвите 2ма от всяка раса , които го намерят и му дадат предметите печелят. ( Така имаме по 2ма финалисти от всяка раса )
Четвърти кръг е: Финалът завършва с дуел . Финалистите от трети кръг се събират в Devias2 и така пърите са смтата , и което см падне първо то губи. Вторите са бктата , което бк падне първо то губи. Трети са елфите, който елф падне първи той губи. Четвърти са мгтата , и което мг падне първо то губи. И така имаме по 1 играч от всяка раса и той получава награда : reni/stoneta/dinota/credits или итем с 2 опции.
Ако ви е харесал евента и може да се проведе предлагам да е 1 път месечно.:)
3. Знам английски добре
4. Знам малко руски
5. Имам много свободно време ( сутрин 3 часа, а вечер 5-6 часа, а събота и неделя съм свободен през целия ден ) 
6. Дисциплината ми е на ниво ( а за муто съм забелязал, че много гмта немогат да водят Race евент само килове и банвания има, когато съм бил гм е нямало такива неща сички слушаха какво им говоря и нямаше банвания и килове)
7. Добре :)
btw skype mi e didko20002


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.