Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Commando

Conversation Between Commando and OTKA4EH
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
  1. OTKA4EH
    28-01-2016 01:18
    OTKA4EH
    Понеже има ограничение до 1000 символа ще напиша още няоклко неща тук.

    10. Преди няколко дни (ако не бъркам) точно ти написа, че вече Е ПОЗВОЛЕНО ползването на Ice Age, Decay и Poison но никой не го е отразил в правилата и някой който тепърва започва да играе в сървъра може да НЕ ги използва само защото може да си мисли, че ще получи бан.

    11. Може също така да сложите забрана за килване на инвазия, причините мисля, че са очевидни и няма за какво да ги изтъквам.
  2. OTKA4EH
    28-01-2016 00:30
    OTKA4EH
    Здравей,
    забелязах, че в сайта има няколко неща които не работят или рабоят не както трябва:
    1. Депозитване на Cration - линка е грешен. Когато дадеш на "Deposit" при Cration те пренасочва към депозит на Life. Може да си промените _life с _creation.
    2. Има проблем с депозитването на Blue Feathers, някой от перата системата ги засича, че са в сандъка , други не.
    3. Информацията за левелите за DS е грешна.
    4. Времената за Инвазия , BC , DS и т.н. са тотално объркани.
    5. Два от линковете Ви за гласуване не отчитат гласуването.
    6. Писал съм Ви за човек който е доста вероятно да използва "добавки" така се каже докато играе - отговор или реакция не съм видял.
    7. При ресет на героя от играта с /reset взима ресетите х5 милиона не х10
    8. (Това е повече като препоръка) Може да направите директен таб за триене на скилове, а не да трябва да влезеш в ресет на герой и тогава да можеш да си ги изчистиш.
    9. Клиента Ви незнайно защо засича process explorer като "добавка" и спира клиента.


Mu BattleZone 2006©